• atilla.eyuboglu@memorial.com.tr
  • 0553 708 93 48

Hakkımızda

Hakkımızda

Yrd. Doç. Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu, 1986 yılında A.B.D’nin Baltimore/Maryland eyaletinde doğdu. 2004 yılında F.M.V Özel Ayazağa Işık Lisesinden mezun oldu. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde başladığı tıp eğitimini 2011 yılında başarı ile tamamlayarak tıp doktoru ünvanını aldı. 

2012 yılında Başkent Üniversitesi Ankara hastanesinde araştırma görevlisi (asistan doktor) olarak başladığı görevini ‘Kronik böbrek hastalıklı sıçanlarda adipöz kaynaklı kök hücre ve trombositten zengin plazmanın kemik iyileşmesi üzerine etkileri’ konulu deneysel tez çalışmasını tamamlayarak 2017 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. Uzmanlığını takiben Altınbaş Üniversitesinde yardımcı doçent olarak göreve başladı. 

Yrd. Doç. Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu,  Uluslararası ve ulusal düzeyde birçok çalışma ve araştırma yaparak eserler yayınladı. Plastik ve Estetik cerrahi alanında bilimsel toplantılarda davetli konuşmacı olarak konuşmalar gerçekleştirdi. Mesleği ile ilgili birçok konuda eğitim kurslarına katılıp sertifikalar aldı. Bilimsel dergilerde hakemlik görevi üstlendi.

Yrd. Doç. Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu, akademik kariyerini ve öğrenci eğitmenliği görevini üniversite kapsamında devam etmekte ve 2018 yılında başladığı Memorial Bahçelievler Hastanesinde hizmet vermektedir.